۱۴۰۰/۰۲/۱۸

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد:

ضرورت ارتقاء نسبت مصارف به منابع بانکی

استاندار خراسان رضوی بر ارائه آمار عملکردی بانک‌های استان تاکید کرد و گفت: در سال ۱۴۰۰ باید نسبت مصارف به منابع بانکی استان ارتقاء پیدا کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در جلسه ستاد راهبردی «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: منابع بانکی استان باید به سمت تولید هدایت شوند تا تحرک و پویایی اقتصاد استان را شاهد باشیم.
استاندار خراسان رضوی ضمن تاکید بر نقش آفرینی بیش از پیش بانک‌های خصوصی، غیر دولتی و دولتی متذکر شد: نسبت مصارف به منابع این بانک‌ها در استان باید به حد استاندارد و سطح ۸۵ درصد برسد.
وی بیان کرد: در سال ۱۴۰۰ باید بتوانیم نسبت مصارف به منابع بانکی استان را ارتقاء بدهیم و در استان شاهد تحقق رشد تولید باشیم.
معتمدیان گفت: همه بانک‌های استان باید آمار عملکردی خود را به کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان انتقال بدهند تا در تصمیم‌ گیری‌های کلان استان مورد لحاظ قرار بگیرد.
گفتنی است؛ تسهیل فرایندها و تسریع در فرآیند سرمایه در گردش واحدهای تولیدی برای کاهش مشکلات این واحدها از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری