۱۴۰۰/۰۲/۱۵

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد:

لزوم ترویج فرهنگ صرفه‌جویی

استاندار خراسان رضوی بر ضرورت فعال‌سازی رسانه‌ها در موضوع فرهنگ صرفه جویی تاکید کرد و گفت: انشعاب‌های غیرمجاز مشهد و دیگر شهرستان‌ها باید به صورت دقیق مشخص شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در جلسه سازگاری با کم آبی که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به شرایط کم آبی برخی از شهرها و روستاها، ظرفیت‌های استانی باید برای پشت سر گذاشتن این دوره بسیج شوند.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به ظرفیت رسانه در فرهنگ‌سازی‌ها بیان کرد: در خصوص ترویج فرهنگ صرفه‌جویی در مصرف آب با فعال‌سازی رسانه‌ها از جمله صداوسیما و فضای مجازی می‌توانیم تاثیرگذاری بیشتری را در این زمینه شاهد باشیم.
وی تامین آب شرب را یکی از اولویت‌های مدیریت استان در شرایط کنونی دانست و افزود: همه اقدامات، برنامه‌ها و تصمیم‌گیری‌های مدیریت استان در حوزه تامین آب شرب است.
معتمدیان در ادامه به حوزه کشاورزی اشاره کرد و گفت: امسال با توجه به شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها، در همه حوزه‌ها از جمله در حوزه کشاورزی باید به شیوه‌ای عمل بشود که خلاف سیاست‌های کلان نظام نباشد و تصمیم‌گیری‌ها منجر به فشار به کشاورزان نشود.
استاندار خراسان رضوی بر شناسایی دقیق‌تر انشعاب‌های غیرمجاز تاکید کرد و گفت: در راستای مدیریت مصرف آب باید بر روی انشعاب‌های غیر مجاز مشهد و شهرستان‌ها متمرکز شویم و در این راستا لازم است که جمع بندی لازم انجام شده و با خاطیان برخورد قانونی شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۶۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری