۱۳۹۹/۱۰/۲۷

به ریاست معاون استاندار؛

پنجمین جلسه ستاد اربعین خراسان رضوی برگزار شد

پنجمین جلسه ستاد اربعین استان با هدف بررسی و جمع بندی نهایی سیاست‌ها و رویکردهای پیشنهادی ستاد مرکزی اربعین حسینی به ریاست معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در این جلسه با اشاره به تمهیدات و پیگیری‌های انجام شده بر لزوم آمادگی کامل استان برای مدیریت امور اربعین بویژه زائرین خارجی تاکید و اظهار کرد: با مردمی بودن این رویداد عظیم، نقش دستگاه‌های رسمی و دولتی صرفا در حد ضرورت امور امنیتی، انتظامی و ترافیکی است.
محمدصادق براتی بر تلاش همه کمیته‌های ستاد برای تقویت ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های این رویداد با توجه به نقش محوری مردم تاکید کرد.
وی با اشاره به روند برگزاری اربعین در چند سال گذشته، افزود: با تدابیر مقام معظم رهبری این رویداد امروز جنبه جهانی و بین‌المللی پیدا کرده است به گونه‌ای که امکان کمرنگ کردن و توقف آن وجود ندارد.
گفتنی است، در ابتدای این نشست تعدادی از روسای کمیته‌های ستاد گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده به جلسه ارایه و پیشنهادها و دغدغه‌های خود را برای برگزاری شکوهمند برنامه اربعین سال ۱۴۰۰ بیان کردند.
لازم به ذکر است، در این جلسه سه سناریوی احتمالی مطرح، تدابیر و تمهیدات مقتضی متناسب با هر وضعیت برای برگزاری مراسم اربعین حسینی مورد بررسی قرار گرفت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری