۱۳۹۹/۰۵/۱۱

استاندار خراسان رضوی در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

تقویت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را وظیفه خود می‌دانیم

استاندار خراسان رضوی در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات یک نهاد فرابخشی است و تقویت آن را وظیفه خود می‌دانیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی‌، در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، علیرضا رزم‌حسینی به جایگاه استان خراسان رضوی و مشهد به عنوان پایتخت و مرکز معنوی ایران اشاره و تصریح کرد: این منطقه بسیار مورد توجه قرار دارد و شورای هماهنگی نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌کند.
استاندار خراسان رضوی با مردمی و اسلامی دانستن نظام سیاسی ایران، بر نقش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مناسبت‌های مختلف تاکید کرد و افزود: حضور مردم در صحنه منشاء خیر و برکت فراوانی برای انقلاب اسلامی بوده است.
وی با بیان این که تقویت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را وظیفه خود می‌دانیم، گفت: خوشبختانه وحدت و همدلی میان ارکان حاکمیت در استان صورت گرفته است.
رزم‌حسینی به تلاش‌های صورت گرفته از سوی شورای هماهنگی تبلیغات در برگزاری مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی اشاره کرد و یادآور شد: نظم و ترتیب بی‌نظیر در این مراسم برقرار بود و مردم مشهد سنگ تمام گذاشتند.
استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود به شیوع ویروس کرونا در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: در دوران شیوع این بیماری مشکلات متعددی به وجود آمد و کسب‌وکارها، برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی تحت تاثیر آن قرار گرفت.
وی به استفاده 70 درصدی مردم استان از ماسک اشاره کرد و گفت: خوشبختانه ستاد ملی، مدیریت کلان خوبی داشت تا در کنار مراقبت و درمان کسب‌وکارها نیز تعطیل نشود.
در این جلسه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز از برگزاری ۹ مراسم بزرگداشت در حرم رضوی و ۱۶ راهپیمایی در سطح استان در سال گذشته خبر داد و گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ۳۸ جلسه به مناسبت ستادهای مختلف در سال 98 برگزار کرد و تلاش شد تا مراسم همه مناسبت‌ها به صورت باشکوه برگزار شود.
حجت‌الاسلام محمد سلطانی با تقدیر از استاندار خراسان رضوی در ایجاد انسجام، همکاری و هم‌افزایی با ارکان مختلف استان، از فعالیت او در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا یاد کرد و گفت: خوشبختانه از زمان حضور شما در استان بی حاشیه به کار مبادرت و یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را برای ما زنده کردید.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری