۱۳۹۸/۰۹/۱۲

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خبر داد؛

ثبت نام قطعی ۲۰۶ داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان طی سه روز

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: ۲۰۶ نفر طی سه روز به عنوان داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان نام نویسی کرده اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری با بیان اینکه فرآیند ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت 8 صبح 10 آذر ماه در 12 حوزه انتخابیه آغاز شد، اظهار کرد: طی سه روز در مجموع 216 نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد 206 نفر قطعی و 10 نفر در حال ثبت اطلاعات خود هستند.
وی افزود: از مجموع ثبت نام های قطعی انجام گرفته، 54 نفر مربوط به روز اول، 63 نفر مربوط به روز دوم و 89 نفر هم مربوط به روز سوم است.
جعفری اظهار کرد: از مجموع ثبت نام های امروز تا ساعت 18:30 دقیقه 10 نفر در حال طی فرآیند نام نویسی بوده و ثبت نام آنها هنوز قطعی نشده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی افزود: 85 نفر از داوطلبان ثبت نام شده در روز سوم را مردان و 12 نفر را زنان تشکیل می دهند که 7 نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، 2 نفر در حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، یک نفر در حوزه انتخابیه درگز، یک نفر در حوزه انتخابیه تربت جام، صالح آباد، تایباد و باخرز و یک نفر هم در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن ثبت نام کرده اند.
رئیس ستاد انتخابات استان میانگین سنی داوطلبان در روز سوم را 43 سال برشمرد و اظهار کرد: جوان ترین داوطلب 30 ساله و مسن ترین آنها 67 ساله بوده است.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان روز دوم 17 نفر کارمند، 21 نفر فرهنگی، 15 نفر شغل آزاد، 9 نفر بازنشسته، 3 نفر روحانی، یک نفر نظامی و 31 نفر دارای سایر مشاغل بوده اند.
جعفری گفت: در روز سوم ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، از مجموع 98 داوطلب قطعی و در انتظار ثبت نام، تعداد 47 مورد در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، 3 نفر در حوزه انتخابیه چناران و بینالود، 7 نفر در حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش های احمدآباد و رضویه، 3 نفر در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان، 8 نفر در حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد، باخرز، صالح آباد، 2 نفر در حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه ولات، زاوه، 6 نفر در حوزه انتخابیه درگز، 1 نفر در حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد، 8 نفر در حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، 3 نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب، 4 نفر در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج و 6 نفر هم در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار بوده است.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۱۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری