۱۳۹۸/۰۹/۱۲

استاندار خراسان رضوی:

خبرهای خوبی برای سهامداران پدیده در راه است/«پدیده» می‌تواند به مرکز جذب سرمایه‌های خرد مردمی تبدیل شود

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه پدیده در دوره جدید مدیریتی می‌تواند به مرکز جذب سرمایه‌های خرد مردمی تبدیل شود، گفت: پدیده از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار است و باید محور توسعه استان باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی دردیدار سرپرست و مدیران گروه شرکت های پدیده که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی برای احقاق حقوق سهامداران شرکت پدیده و احیای مجدد این پروژه عظیم انجام گرفته و خبرهای خوبی در راه است.
وی با اشاره به اینکه همکاری‌های گوناگونی در سطوح مختلف برای احیای پدیده صورت گرفته است، افزود: پدیده می‌تواند در حوزه گردشگری، کشاورزی، صنعت و معدن، خدمات و سلامت پروژه تعریف کند و در توسعه اقتصادی تاثیرگذار باشد.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به برآورد حدود 300 هزار میلیارد تومان ظرفیت سرمایه گذاری در استان تصریح کرد: مجموعه پدیده یکی از 200 پروژه دارای اولویت استان در حوزه سرمایه‌گذاری است و در این راستا باید با جلب مشارکت مردم و بهره گیری از منابع مالی خرد، پروژه هایی طراحی و اجرایی کند.
رزم‌حسینی با بیان اینکه پدیده در دوره جدید مدیریتی می‌تواند به مرکز جذب سرمایه‌های خرد مردمی تبدیل شود، گفت: پدیده از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار است و باید شرکت توسعه‌‌محور استان باشد.
در ادامه این جلسه سرپرست گروه شرکت‌های پدیده با اشاره به آخرین وضعیت این مجموعه اظهار کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده برای اخذمصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، مجمع عمومی شرکت پدیده اوایل دی ماه برگزار خواهد شد.
وی افزود: هم‌اکنون فضای آرامی در گروه شرکت‌های پدیده حاکم است و در کنار این مهم فضای یک سال آینده فعالیت‌های شرکت را ترسیم کرده‌ایم.
علی کریمی گفت: فهرست کامل سهامداران پدیده به شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار ارائه شده و جلسات فشرده ای برای ثبت اسامی سهامداران در سامانه فرابورس در حال برگزاری است که بزودی نتایج آن اطلاع رسانی خواهد شد.
‌کریمی با تاکید بر اینکه به دنبال افزایش پیشرفت فیزیکی پروژه‌های شرکت ابنیه پدیده هستیم، افزود: گروه شرکت‌های پدیده پتانسیل این را دارد تا در مسیر راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوین همراه با تولید ثروت و اشتغالزایی گام بردارد.
وی با قدردانی از اقدامات و پیگیری‌های استاندار خراسان رضوی و دستگاه‌های مختلف استان در روند احیای گروه شرکت‌های پدیده، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مجمع این شرکت اوایل دی ماه سال جاری با ترکیب سهام‌داران مجموعه برگزار خواهد شد.
سرپرست گروه شرکت‌های پدیده خاطرنشان کرد: طی یک سال گذشته حدود 35 میلیون نفر از منطقه ییلاقی شاندیز بازدید کرده اند که ظرفیت بزرگی برای رونق گردشگری به شمار می‌رود و باید آن را مدیریت کنیم، در این راستا قطعا شرکت پدیده همراه با مشارکت مردم به سمت سیاست‌های جدید حرکت خواهد کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری