۱۳۹۸/۰۹/۱۲

استاندار خراسان رضوی در جریان بازدید از موزه بزرگ خراسان:

تاریخ خراسان بزرگ باید بیش از پیش به دنیا معرفی شود/لزوم بهره گیری از میراث باستانی برای افزایش جذب گردشگر خارجی

استاندار خراسان رضوی با اشاره به ظرفیت موزه بزرگ خراسان در جذب بیشتر گردشگران خارجی، گفت: باید تلاش کنیم تاریخ خراسان بزرگ بیش از پیش به دنیا معرفی شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی ظهر امروز در جریان بازدید از بخش های مختلف موزه بزرگ خراسان در مجموعه کوهسنگی مشهد اظهارکرد: با توجه به پتانسیل قابل توجه تاریخی و هنری خراسان بزرگ و ایران، باید تلاش کنیم این ظرفیت بیش از پیش به جهان معرفی شود.
وی با تاکید بر ظرفیت موزه بزرگ خراسان در جذب بیشتر گردشگران خارجی افزود: در کنار به نمایش گذاشتن آثار تاریخی در این موزه، در نظر گرفتن محصولات فاخر هنری با قیمت مناسب برای عرضه به گردشگران و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی موضوع بسیار مهمی است.
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: میراث تاریخی خراسان بزرگ ظرفیت بسیار مناسبی برای افزایش جذب گردشگران خارجی به شمار می رود و برای تحقق این مهم باید برنامه ریزی لازم انجام گیرد.
در ادامه این بازدید علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی در مجموعه خانه تاریخی ملک واقع در خیابان امام خمینی(ره) حضور یافت و از قسمت‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد. وی در این بازدید ضمن گفت‌وگوی صمیمانه با هنرمندان فعال، از نزدیک در جریان فعالیت‌های مختلف هنری در خانه تاریخی ملک قرار گرفت.

مشاهده گزارش تصویری در لینک زیر:
https://b2n.ir/772447


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۶۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری