۱۳۹۸/۰۹/۱۲

استاندار خراسان رضوی:

ساختار اداری کشور در گام دوم انقلاب باید اصلاح شود/بانوان در توسعه استان نقش آفرینی کنند

استاندار خراسان رضوی گفت: در گام دوم انقلاب باید ساختار اداری کشور اصلاح شود تا شاهد بهبود شرایط در حوزه های مختلف باشیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌‌حسینی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که با حضور مدیران اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی برگزار شد، اظهار کرد: حوزه تعاون بخش مردمی اقتصاد است و برای نقش آفرینی بیشتر در حوزه اقتصاد باید تقویت شود.
وی با اشاره به اجرای الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در خراسان رضوی افزود: در گام دوم انقلاب باید ساختار اداری کشور اصلاح شود تا شاهد بهبود شرایط در حوزه های مختلف باشیم.
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه امروز در اهداف مشترک بین ارکان حاکمیت در استان وحدت بسیار خوبی ایجاد شده است، تصریح کرد: به واسطه طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی همه ارکان حاکمیت در استان پای کار آمده‌اند؛ در این راستا به دنبال حفظ وحدت رویه هستیم.
رزم‌حسینی با اشاره به توانمندی‌های بانوان خراسان رضوی در عرصه‌های گوناگون خاطرنشان کرد: در دوران انقلاب اسلامی بانوان نقش پررنگی داشتند و امروز هم باید بانوان توسعه‌گر استان را شناسایی و آن‌ها را در عرصه اقتصاد و تولید فعال کنیم.
وی با بیان اینکه آبادانی توسعه روستایی در مناطق دور دست، بزرگترین خدمت «معین‌های اقتصاد مقاومتی» به مردم محروم و مستضعف است، عنوان کرد: معین‌های اقتصاد مقاومتی باید در روستاها اعتماد مردم را جلب کنند که در این راستا مدیریت توسعه روستایی را با هدف توانمندسازی در استان به معین‌های اقتصاد مقاومتی واگذار کرده‌ایم.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه به دنبال تقویت نهادهای مردمی در استان هستیم، تاکید کرد: معین‌های اقتصاد مقاومتی در کنار فعالیت‌های توسعه‌ای خود در استان، توانمندسازی معلولین را در دستور کار قراردهند تا اشتغالزایی برای این عزیزان صورت گیرد.

مشاهده گزارش تصویری در لینک زیر:
https://b2n.ir/913733


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری