۱۳۹۷/۱۲/۲۲

جمع زائرپذیری و مسافرپذیری ویژگی منحصر به فرد مشهد

استاندار خراسان رضوی ضمن بیان این که مشهد در کنار مسافرپذیری، دارای ویژگی منحصر به فرد زائر پذیری نیز هست، بیان کرد: کمتر شهری پیدا می شود این دو ویژگی را در کنار هم داشته باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی، در مانور خدمت نوروزی که در بوستان غدیر و با حضور شهردار مشهد و دستگاه های خدمت رسان برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد ماه رجب گفت: کمتر شهرهایی در دنیا هستند که هم ویژگی زائر و هم مسافر را داشته باشند اما مشهد به دلیل وجود پر برکت امام رضا(ع) دارای این ویژگی منحصر به فرد است.
استاندار خراسان رضوی در همین راستا افزود: پس بدیهی است علاوه بر خدماتی که به مسافران می دهیم به زائرینی که در بهترین فصل سال که مردم به جای جای کشور مسافرت می کنند، راه های طولانی را طی کرده و به مشهد می آیند هم این خدمات ارائه شود.
 وی ضمن تشکر از دستگاه های متولی ستاد خدمات سفر، اضافه کرد: بدون تردید هر مقدار که خدمات بهتر همراه با آداب و هنر فرهنگ ایرانی به زائر و مسافر بدهیم در آینده در جذب بیشتر آنها موثر خواهد بود و اقتصاد مسافر و گردشگری که یکی از صنایع پول ساز هم هست را می توانیم رونق بیشتری بدهیم.
رزم حسینی در انتها خاطر نشان کرد: بار اصلی را کارکنان شهرداری بر دوش می کشند برای همین از آن ها، نیروی انتظامی، هلال احمر، دستگاه سلامت و اصحاب رسانه تشکر می کنم.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۱۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری