۱۳۹۶/۰۷/۲۰

با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی؛

طرح قرار عاشقی عنوان برنامه زیارت گروهی برای مجاوران بارگاه رضوی در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از اجرای برنامه زیارت گروهی با عنوان قرار عاشقی برای مجاوران بارگاه رضوی به کمک آستان قدس رضوی، شهرداری مشهدف دستگاه های اجرایی و نیروهای مردمی خبر داد.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از اجرای برنامه زیارت گروهی با عنوان قرار عاشقی برای مجاوران بارگاه رضوی به کمک آستان قدس رضوی، شهرداری مشهدف دستگاه های اجرایی و نیروهای مردمی خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی؛ محمد حسن واحدی با بیان این مطلب در جلسه ای با معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس گفت: باید نسبت به برنامه های فرهنگی مجاوران امام هشتم(علیه السلام) که تا کنون کمتر به آن پرداخته شده است ، اهتمام داشته باشیم.

وی گفت: اختصاص یک روز کامل برنامه فرهنگی در طول هفته برای مجاوران امام هشتم(علیه السلام) شروع جدیدی است که توسعه و تعمیق زیارت را در بین مجاوران به دنبال خواهد داشت.
معاون استاندار اظهار داشت: قرار عاشقی باید با همت دستگاه های مربوطه به شکلی کاملا کارشناسی مهندسی گردد تا اسباب تشویق و ترغیب مجاوران به سمت فرهنگ رضوی  فراهم شود.
واحدی در بخش دیگری از سخنان خود به مدیریت زائران اربعین در عراق اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: تاکنون 60 ایستگاه خدمت به زائر و 94 هزار نفر تغذیه روزانه با همت نیروهای مردمی استان قطعی شده است.
 وی از احیاء قرار گاه فرهنگی و رفاهی ویژه 28 صفر ابراز خرسندی کرد و تصریح داشت: قرار گاه فرهنگی با مسئولیت سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی و قرار گاه رفاهی با مسئولیت اداره کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری می باشد.
معاون استاندار در رابطه با پیاده روی اربعین گفت: تا کنون 60 ایستگاه خدمت به زائر قطعی شده است.
واحدی گفت: تعداد ثبت نام شدگان زائران اربعین از طریق سامانه سماح تاکنون به 13 هزار و 800 نفر رسیده است.
وی با اشاره به افتتاح رادیو ماهواره ای زیارت در آینده ای نزدیک؛ از تهیه و ضبط سه ماهه برنامه خبر داد.
حجت الاسلام حسینی معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس گفت: تمام تلاش آستان قدس مبتنی بر تولید برنامه هایی جذاب و اثر گذار با پشتوانه علمی و اجرایی معطوف شده است.
وی اظهار داشت: 15 هیئت علمی بر کیفیت و کمیت محتوای برنامه های حرم مطهر نظارت می کند.
حسینی اظهار داشت: یکی از دغدغه های خدمت گزاران بارگاه امام هشتم(علیه السلام) ارتقای فرهنگ میزبانی مردم مشهد است که امید است بتوانیم با بهره جستن از ظرفیت های موجود و همکاری معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران به این مهم نائل آییم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۶۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری