۱۳۹۶/۰۶/۲۲

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی؛

اجرای موفق طرح مبدا به مبدا نیازمند مدیریت منسجم و یکپارچه است

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: اجرای موفق طرح زیارت گروهی مبدا به مبدا نیازمند مدیریت منسجم و یکپارچه است.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: اجرای موفق طرح زیارت گروهی مبدا به مبدا نیازمند مدیریت منسجم و یکپارچه است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد حسن واحدی در دومین جلسه با سازمان همیاری و شهرداریهای خراسان رضوی و دست اندرکاران طرح مبدا به مبدا به عنوان یکی از طراحان اجرای زیارت گروهی بارگاه مطهر امام هشتم(علیه السلام) خواستار منظور نمودن راهنمای دقیق اسکان، ایاب و ذهاب، بیمه سفر، گشت های تفریحی، زیارت و حرم شناسی، سوغات ، سلامت به عنوان بسته های مورد نیاز سفر زائر شد.
وی گفت: قیمت اماکن اسکان زائر به ویژه هتل ها و هتل آپارتمان ها باید مصوب  کمیته قیمت گذاری باشد و در ادامه افزود: این قیمت در زمان های غیر پیک بر مبنای تعرفه و در زمان پیک باید با برخورداری از 30 تا 50 درصد تخفیف اعمال گردد.
معاون استاندار از افتتاح نخستین فروشگاه ویژه سوغات زیارت در مشهد خبر داد و گفت: امیدواریم بتوانیم سوغات این شهر معنوی را به تمام جهان معرفی کنیم.
واحدی گفت: سازمان همیاری شهرداری ها با مسئولیت کارگزاری و هماهنگی با  اداره کل امور رفاهی زائران استانداری با بهره جستن از توان کارشناسان مجرب و متخصص  برای اجرای موفق طرح زیارت گروهی مبدا به مبدا در تلاش هستند.
گفتنی است این طرح در حال اجرا و توسعه برای خدمت بهتر خواهد بود که پیوست فرهنگی آن از مهم ترین اهداف خواهد بود.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری