۱۳۹۶/۰۳/۲۸

استاندار خراسان رضوی :

همراهی آحاد جامعه برای بهبود زندگی افراد زیر پوشش بهزیستی ضروری است

استاندار خراسان رضوی همزمان با آخرین شب از لیالی قدر با حضور در آسایشگاه معلولان شهید فیاض بخش مشهد، با مدد جویان این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

استاندار خراسان رضوی همزمان با آخرین شب از لیالی قدر با حضور در آسایشگاه معلولان شهید فیاض بخش مشهد، با مدد جویان این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در حاشیه ی بازدید از این آسایشگاه گفت: همراهی آحاد جامعه برای بهبود زندگی افراد زیر پوشش بهزیستی به ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان تحت پوشش مراکز خیریه ضروری است.
وی افزود: تعدادی از فرزندان تحت پوشش بهزیستی و مراکز خیریه، جوانانی هستند که به سن ازدواج و اشتغال رسیده اند و باید در این زمینه ها مورد حمایت قرار گیرند.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به فعالیت تعداد زیادی مراکز خیریه در استان، اظهار داشت: مردم و خیران می توانند با سرکشی و حضور در این مجموعه ها، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های کارکنان ، با مدد جویان تحت پوشش هم به گفت و گو و نشسته و ساعاتی شیرین را برای آنان رقم بزنند.
رشیدیان، یکی از بزرگترین ماموریت های نظام جمهوری اسلامی را کرامت بخشی و تکریم انسان ها دانست و افزود:  بارها و بارها امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) به عناوبن مختلف بر این امر تاکید داشتند.
وی لزوم برنامه ریزی برای توانمند سازی مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی را ضروری دانست و خاطر نشان کرد: طی چهار سال گذشته اقدامات موثری در این حوزه صورت گرفته است.
گفتنی است؛ خراسان رضوی با شناسایی و تشکیل پرونده برای 97 هزار معلول بعد از تهران رتبه دوم به لحاظ شمار معلولان زیر پوشش بهزیستی را داراست
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۹۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سامانه خدمات الکترونیکی
استان خراسان رضوی
کد رهگیری